10 powodów, dla których warto korzystać z ekspertów Redegate.com

Czy znasz podział na innowatorów, naśladowców, wczesną i późną większość oraz maruderów? Skoro odwiedzasz stronę Redegate, prawdopodobnie należysz do tej pierwszej grupy – osób, które jako pierwsze korzystają z nowych rozwiązań. Ciebie z pewnością nie trzeba przekonywać do innowacji. Problem może pojawić się, gdy pozostałe osoby decyzyjne trudniej jest namówić do wypróbowania nowości. Dobry argument jest wówczas na wagę złota. A co powiesz na 10 takich argumentów? Poznaj je, a potem wykorzystaj w rozmowach z innymi członkami zespołu.

  1. Nie musisz weryfikować kompetencji ekspertów – my zrobimy to za Ciebie

Na papierze czy stronie internetowej wszystko wygląda pięknie: dziesiątki zrealizowanych projektów doradczych, topowe marki w portfolio. Czujesz, że za piękną formą nie zawsze stoi wartościowa treść? Nie musisz stawiać na własną intuicję – my mamy narzędzia, za pomocą których weryfikujemy współpracujących z nami doradców.

  1. Oszczędzasz czas, który musiałbyś poświęcić na research

Szukanie eksperta do projektu rzadko kończy się sukcesem na etapie wpisania w wyszukiwarkę hasła „doradztwo biznesowe”. Często wiąże się to ze żmudnym przeszukiwaniem stron firmowych i profili na LinkedIn czy korzystaniem ze znajomości. Jeśli zależy Ci na sukcesie projektu biznesowego, etapu researchu nie powinieneś pomijać. Nie oznacza to jednak, że musisz wykonywać go samodzielnie – w Redegate cały proces możesz powierzyć nam.

  1. Zakres projektu, budżet – to Ty decydujesz

Nawet jeśli prowadzisz niewielką firmę albo chcesz zrealizować projekt ze skromnym budżetem, możesz korzystać z zasobów Redegate. Współpracujemy z najlepszymi i wiemy, że uznani eksperci nie skupiają się wyłącznie na dużych markach, ale chętnie biorą udział w mniejszych, ale ciekawych i ambitnych projektach.

  1. Możesz współpracować ze specjalistami w swojej dziedzinie

Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, kiedy za hasłem „usługi konsultingowe” stoi realna wartość dla klienta, a kiedy tylko pusta forma. Stawiamy na ekspertów, którzy specjalizują się w danej dziedzinie biznesowej, a nie w ogólnie rozumianym doradztwie.

  1. Stworzysz sprawnie działający zespół projektowy

Bywa, że kompetencje doradcy biznesowego to tylko kropka nad „i” dla całego projektu. Osoba z zewnątrz może być cennym uzupełnieniem umiejętności posiadanych przez członków Twojego zespołu. Nie musisz zatrudniać dodatkowych osób na czas trwania projektu – skorzystaj z wiedzy i doświadczenia wybranego eksperta.

  1. Otrzymujesz wsparcie przez cały czas trwania projektu

Oferujemy Ci znacznie więcej niż headhunting. Współpracując z ekspertem z dziedziny konsultingu biznesowego po raz pierwszy, możesz początkowo czuć się niepewnie. Pamiętaj, że będziemy z Tobą na wszystkich etapach realizacji projektu. Pomożemy Ci ustalić kluczowe cele projektu, a później zadbamy o to, by zostały zrealizowane.

  1. Płacisz tylko za efekt

Usługi zewnętrznych doradców biznesowych to mniejsze obciążenie dla firmowego budżetu. Korzystasz z ich wsparcia tak długo, jak tego potrzebujesz i nie ponosisz kosztów związanych ze stałym wynagrodzeniem czy składkami.

  1. Masz jasno ustalone zasady współpracy

Pomożemy Ci tak zaplanować działania z ekspertami konsultingu biznesowego, by nie były one jedynie sztuką dla sztuki, ale przynosiły wymierne korzyści. Stawiamy na transparentność projektów i jasne zasady od początku do końca.

  1. Znajdziesz tu niszowych ekspertów o unikalnych kompetencjach

A co, jeśli potrzebne do Twojego projektu kompetencje są tak rzadko spotykane, że ekspertów, którzy je posiadają, można policzyć na palcach jednej ręki? W Redegate szczególnie cenimy sobie takich specjalistów. Jeśli ktokolwiek w Polsce ma poszukiwane przez Ciebie umiejętności, możesz być pewien, że znajduje się w naszej bazie.

  1. Korzystasz bez zobowiązań

Nie wymagamy od Ciebie podpisywania wiążących umów, nie pobieramy opłat na etapie rejestracji. Każdą propozycję współpracy z ekspertem możesz przyjąć lub odrzucić – na własnych zasadach.

logo redegate
Design: PROFORMAT

Kontakt

GAP GROUP sp. z.o.o.

ul. Inżynierska, nr 39, lok. 206
53-228 Wrocław

KRS: 0000860301;
REGON: 387044670,
NIP: 8943158670