Czy na czołowego doradcę też musisz czekać tygodniami?

„Pomnóż swoje zyski w miesiąc”, „Schudnij 5 kg w tydzień” – dobrze znasz już te chwyty reklamowe i nie dajesz się na nie nabrać? „Znajdź z nami eksperta w nawet 3 dni” jest hasłem z zupełnie innej kategorii. To nie pusty marketing, ale obietnica uzasadniona rzetelnymi argumentami. Chcesz wiedzieć, jak to możliwe, skoro słyszałeś, że najlepsi doradcy biznesowi oferują bardzo odległe terminy?

Chcesz efektów? Wybieraj najlepszych

W doradztwie biznesowym jakość i czas są często stawiane na dwóch szalkach wagi. Jeśli doradca świadczy usługi wysokiej jakości, to zazwyczaj trzeba czekać na niego miesiącami. Jeśli jest dostępny od ręki, to możliwe, że jest początkującym, niedoświadczonym specjalistą, który nie spełni Twoich oczekiwań.

W sytuacji, gdy firma przeżywa trudne, pełne wyzwań momenty, oczekiwanie na pomoc eksperta przez wiele tygodni może znacznie pogorszyć jej stan. Czy warto wówczas obniżyć oczekiwania i zdecydować się na współpracę z kimś, kto może nie zapewni najwyższej jakości usług, ale za to będzie dostępny od zaraz?

Uważaj – takie myślenie to swego rodzaju pułapka. Współpraca z nieznającym Twojej branży, niedoświadczonym ekspertem może firmie bardziej zaszkodzić niż pomóc. Podejmowane na szybko, nietrafione decyzje, mogą przynieść negatywne efekty długoterminowe, a nieefektywnie prowadzony projekt może się przeciągać w czasie (tak, tym czasie, który chciałeś zaoszczędzić). Porównaj to z wizytami u lekarza. Gdy masz problem zdrowotny, nie decydujesz się na leczenie u lekarza rodzinnego, do którego umówisz się tego samego dnia, ale któremu brakuje specjalistycznej wiedzy. Szukasz eksperta w danej dziedzinie medycyny, który będzie w stanie realnie Ci pomóc.

Ty nie chcesz czekać, a my to rozumiemy

Pozostańmy jeszcze chwilę przy analogii do lekarzy i leczenia. Co robisz w sytuacji, gdy kolejki do lekarzy świadczących usługi w ramach NFZ są tak długie, że nie widać ich końca? To oczywiste – szukasz możliwości umówienia się na wizytę prywatną. I właśnie tak warto myśleć o usługach doradczych. Jeśli masz problem ze znalezieniem odpowiedniego eksperta dostępnego w najbliższym czasie, nie czekaj, ale szukaj alternatywy.

Dzięki korzystaniu z usług Redegate unikniesz kolejek do czołowych ekspertów. Jak to robimy? Nie, nie jesteśmy jak ci pacjenci, którzy omijają je, rzucając „ja tylko na chwilę” i wchodząc do gabinetu. Dysponujemy bogatą, cały czas rozwijającą się bazą doradców biznesowych, ale to nie wszystko. Dzięki temu, że sami od lat działamy w branży konsultingowej, jesteśmy w relacjach z wieloma z nich i wiemy, jak wyglądają ich aktualne możliwości, jeśli chodzi o współpracę z nowymi klientami.

Czy w Redegate zaglądamy doradcom biznesowym do kalendarzy?

Nie musimy tego robić. Mamy swoje sposoby, by wiedzieć, który z interesujących Cię ekspertów jest dostępny w nieodległym terminie. Przede wszystkim szukamy szeroko, ale precyzyjnie – dzięki dużej liczbie współpracujących z nami doradców możemy zawsze przedstawić Ci kilka propozycji osób specjalizujących się w interesującym Cię obszarze. Możesz wówczas zdecydować, czy chcesz podjąć współpracę z jednym z nich od razu, czy wolisz poczekać dłużej na innego.

Dzięki naszej znajomości branży doradczej wiemy, że szczelnie wypełnione co do dnia kalendarze ekspertów to mit. Nawet ci najlepsi mają takie okresy w roku, gdy klientów jest mniej. To właśnie między innymi dlatego współpracują z Redegate – by efektywnie wykorzystać swój czas i uniknąć przestojów. Jeśli skontaktujesz się z nami poza „wysokim sezonem” w branży doradczej (np. w okresie wakacyjnym czy na początku roku), skorzystają na tym obie strony. My zapewnimy Ci możliwość podjęcia współpracy od zaraz, a doradca wypełni lukę w swoim harmonogramie.

Czy ta usługa jest dla Ciebie? Zobacz, komu pomagamy znaleźć doradcę już w 3 dni

Zazwyczaj kontaktują się z nami przedstawiciele firm, którzy szukają doradców do projektów długoterminowych. Nie jest to jednak 100% naszych klientów. Komu jeszcze możemy pomóc znaleźć dostępnego od ręki eksperta? Z naszych usług korzystają również:

  • Firmy konsultingowe – nie jesteśmy dla nich konkurencją, ale wsparciem. Dzięki ekspertom z naszej bazy firmy konsultingowe mogą szybko i elastycznie reagować na zapytania klientów i nie muszą już odmawiać im z powodu braku terminów
  • Firmy rekrutacyjne – pomagamy im znaleźć Interim Managerów dla firm. Jesteśmy dla nich źródłem łatwo dostępnych ekspertów, których nie trzeba dodatkowo weryfikować. Firmy zajmujące się rekrutacją na stanowiska menedżerskie wiedzą, że w Redegate znajdą doradców, z których będą zadowoleni ich klienci.

Wiesz już, że w Redegate czas i jakość idą ze sobą w parze? Pora na Twój krok: wypełnij formularz, określ, jakich usług potrzebujesz i pozwól nam działać!

logo redegate
Design: PROFORMAT

Kontakt

GAP GROUP sp. z.o.o.

ul. Inżynierska, nr 39, lok. 206
53-228 Wrocław

KRS: 0000860301;
REGON: 387044670,
NIP: 8943158670