Expert Talks Redegate #2: Doradztwo w produkcji i logistyce od kuchni. W jaki sposób przejść z przemysłu do konsultingu?

Jak rozpocząć przygodę z doradztwem? Konsulting w Polsce, a szczególnie ten w zakresie zarządzania operacyjnego zdominowany jest przez osoby, które przez długie lata pełniły menedżerskie role w przemyśle.

W kolejnym odcinku podcastu gościem jest Grzegorz Gawroński –  współzałożyciel i Prezes Redegate. Grzegorz od wielu lat działą także w charaktrze Eksperta zarządzania operacyjnego, współpracując jako doradca i Project Manager z liderami rynków automotive i maszynowego w Polsce i za granicą.

Rozmawiamy z nim o budowaniu swojej ścieżki kariery w taki sposób, by móc później z powodzeniem realizować projekty doradcze. Grzegorz dzieli się też przemyśleniami na temat rynku konsultingu w Polsce i daje kila wskazówek, jak wybrać właściwego Eksperta. Zastanawiasz się w nad realizacją projektów optymalizacji produkcji czy logistyki w Twojej organizacji? Rozmowa pomoże Ci w podjęciu decyzji.

Kilka wybranych cytatów z rozmowy z Grzegorzem Gawrońskim

#1

Niewątpliwą przewagą doradców są know-how, metody oraz narzędzia, którymi posługują się podczas realizacji projektów.

#2

Z biegiem lat, po wielu projektach i pracy z wieloma osobami, o różnych typach osobowości wykształciłem pewne techniki, które pozwalają mi na „zdobycie” zespołu klienta do „współdziałania”. Przede wszystkim chodzi tu o pokazywanie najlepszych praktyk i przykładów z innych firm, namacalne przedstawienie, że można coś robić lepiej niż dotychczas.

#3

W wielu wypadkach jest tak, że osoby z zewnątrz są w stanie bardzo łatwo wskazać pierwszy obszar z potencjałem do zoptymalizowna, z czego ludzie z wewnątrz organizacji nie zdają sobie sprawy.

#4

Redegate jest bramką dla firm, jest rozwiązaniem, które w bezstronny sposób sprawnie dostarcza im zweryfikowanych czołowych Ekspertów w bardzo krótkim czasie. Bardzo cieszę się z tego, że one to też bardzo doceniają i podejmują współpracę z najlepszymi doradcami proponowanymi przez Redegate.

logo redegate
Design: PROFORMAT

Kontakt

GAP GROUP sp. z.o.o.

ul. Inżynierska, nr 39, lok. 206
53-228 Wrocław

KRS: 0000860301;
REGON: 387044670,
NIP: 8943158670