10 powodów, dla których powinienem przyłączyć się do ekspertów Redegate.com

Pierwszy raz na stronie Redegate? A może odwiedzasz nas po raz kolejny? Jeśli jesteś doradcą biznesowym, prawdopodobnie trafiłeś tu poszukując nowych możliwości dotarcia ze swoimi usługami do wartościowych klientów. Może nie wiesz jeszcze, czy platforma Redegate to rozwiązanie dla Ciebie. Jesteśmy tu po to, by Ci pomóc. Przeczytaj 10 argumentów, które mogą być przydatne w podjęciu przez Ciebie decyzji.

  1. Stworzysz z nami największą bazę ekspertów w Polsce

Brzmi ambitnie, ale nie ma w tym cienia przesady. Baza doradców Redegate cały czas się powiększa. Dołączają do niej osoby, z którymi możesz tworzyć zespoły doradcze, być może jest tu już Twoja konkurencja… Chyba nie chcesz, żeby ominęło Cię tak ważne dla branży doradztwa i konsultingu wydarzenie?

  1. Możesz współpracować z innymi doradcami, pozostając niezależnym

Znasz to uczucie, gdy 1+1 daje więcej niż 2? Dzięki Redegate nie musisz działać w pojedynkę, świadcząc usługi konsultingowe, ale tworzyć z innymi doradcami zespoły oferujące firmom holistyczne rozwiązania. Jesteś świetny w doradztwie operacyjnym? Połącz swoje kompetencje ze specjalistami z zakresu doradztwa strategicznego, finansów lub marketingu i osiągnijcie wspólnie efekt synergii.

  1. Skupisz się na tym, co dla Ciebie ważne

Zastanawiałeś się kiedyś, ile czasu z Twojej pracy zajmują działania sprzedażowe? A możesz masz to policzone i wiesz już, że… za dużo? W Redegate bierzemy tę część Twojego biznesu na siebie – wspieramy Cię w sprzedaży Twoich usług konsultingowych, proponując je współpracującym z nami firmom. Dzięki temu Ty możesz poświęcić więcej czasu na to, co przynosi Ci wymierne efekty, a przede wszystkim – satysfakcję.

  1. Będziesz oferował doradztwo konsultingowe na Twoich zasadach

To Ty określisz, jakie usługi doradcze oferujesz, jakie są Twoje stawki, z jakimi klientami chcesz współpracować. Zaproponujemy Ci udział wyłącznie w takich projektach, które będą dla Ciebie jednocześnie przyjemnością, wyzwaniem i źródłem dochodów.

  1. Wykorzystasz optymalnie swoje możliwości

Zdarzają Ci się przestoje w pracy? A może wręcz przeciwnie – zleceń na doradztwo dla firm masz tak dużo, że trudno Ci je zrealizować? Platformę Redegate możesz potraktować także jako narzędzie do planowania swoich usług konsultingowych. Z tego kanału sprzedażowego będziesz mógł korzystać zawsze, gdy pojawią się u Ciebie nowe zasoby czasowe. Utrzymasz dzięki temu ciągłość projektów i zapewnisz sobie stabilność finansową.

  1. Wyspecjalizujesz się w interesującej Cię dziedzinie

Przyjmowanie wszystkich zleceń, by budować portfolio i markę osobistą – tak wygląda rzeczywistość większości doradców-freelancerów. Rzecz w tym, by w odpowiednim momencie pójść krok dalej i stać się specjalistą w swojej dziedzinie. W Redegate dokładnie określasz, w jakiej dziedzinie czujesz się ekspertem i jakie projekty doradztwa biznesowego chcesz realizować. Będziemy dostarczać Ci wyłącznie klientów zainteresowanych takimi usługami.

  1. Otworzysz sobie drogę do współpracy ze znanymi markami

Nie jest prawdą, że duże firmy współpracują wyłącznie ze znanymi agencjami konsultingowymi. Jeśli jesteś specjalistą w niszowej dziedzinie, bardzo możliwe, że słynny brand szuka do współpracy właśnie Ciebie. Dzięki obecności w redegate.com nie musisz szukać sposobów dotarcia do firm, którymi chciałbyś pracować – to my połączymy Twoje kompetencje z ich potrzebami.

  1. Wprowadzisz do biznesu nieco nowości

Redegate jest dla Ciebie także wówczas, gdy masz już zbudowaną bazę klientów i ustaloną pozycję w branży. W każdym biznesie przychodzi moment, gdy to, co znane i bezpieczne, przestaje być wyzwaniem, a pojawia się gotowość na „nowe”. Jesteś na tym etapie? Redegate da Ci dostęp do ciekawych projektów doradztwa biznesowego dla firm, które pozwolą Ci się rozwijać.  

  1. Pokażesz się jako ekspert, któremu nieobce są nowe technologie

Współpracujesz z osobami z pokolenia Z? Nawet jeśli nie miałeś z nimi jeszcze do czynienia, na pewno słyszałeś, jak bardzo przywiązane są do nowych technologii. Uwielbiają narzędzia, które pozwalają im znaleźć rozwiązanie w kilka minut. Jak się domyślasz, Redegate jest tworzone także z myślą o nich. Bądź tam, gdzie są Twoi klienci i daj im się znaleźć.

  1. Nic nie ryzykujesz

Nie jesteś pewien, czy powyższe argumenty Cię przekonały? Możemy Ci doradzić tylko jedno: wypróbuj Redegate na własną rękę. Pamiętaj, że nic nie ryzykujesz – rejestracja zajmie Ci kilka minut. Co ważne, od ekspertów nie pobierane są żadne opłaty.

logo redegate
Design: PROFORMAT

Kontakt

GAP GROUP sp. z.o.o.

ul. Inżynierska, nr 39, lok. 206
53-228 Wrocław

KRS: 0000860301;
REGON: 387044670,
NIP: 8943158670