Obalamy mity: Czy Czołowi Doradcy zawsze są niedostępni?

Znasz to uczucie, gdy odwiedzasz strony z egzotycznymi wycieczkami albo luksusowymi autami? Przyglądasz się, zachwycasz, a potem… kończysz, bo i tak wiesz, że to nie dla Ciebie. Czy z ofertami czołowych doradców biznesowych masz podobnie? Wiesz, że to usługa, której potrzebujesz, ale nawet nie pytasz o współpracę, bo i tak musiałbyś czekać miesiącami? Po roku działania platformy Redegate mamy solidne argumenty, które przekonają Cię, że może być inaczej!

Jak znaleźć miejsce na nowy projekt w kalendarzu doradcy?

Jak to możliwe, że najlepsi specjaliści z branży znajdujący się w bazie Redegate mogą być dostępni niemal od zaraz? Czy nie powinni przypadkiem robić w tym czasie tego, na czym znają się najlepiej? A może wolne moce przerobowe powinny niepokoić potencjalnych klientów? Jeśli szukałeś kiedyś firmy remontowej, na pewno znasz temat – te, które wykonują swoją pracę dobrze, są rozchwytywane, a te, które mają wolne terminy, no cóż… mają je z jakiegoś powodu. Czy w przypadku doradztwa biznesowego wygląda to podobnie?

Dużo pytań na początek. Już wyjaśniamy. W branży konsultingowej, podobnie jak w każdej innej, widoczna jest pewna sezonowość. Inaczej jednak niż w budownictwie czy rolnictwie, nie jesteś ściśle ograniczony terminami – z usług doradczych możesz korzystać przez cały rok. Większość firm, z różnych powodów, wybiera jednak podobne okresy roku. Najbardziej oblegane u doradców są terminy na początku roku (czyżby realizacja firmowych postanowień noworocznych?), przed wakacjami (by zdążyć przed sezonem urlopowym) i jesienią (wtedy rusza się z zapałem z pracą po wakacjach).

Jeśli Twój projekt może być zrealizowany w dowolnym terminie, masz większą swobodę, jeśli chodzi o wybór doradcy biznesowego. W kalendarzu każdego eksperta zewnętrznego znajdują się puste miejsca, które może wypełnić Twój projekt. Doświadczeni doradcy są w stanie prowadzić nawet kilka złożonych projektów jednocześnie, więc współpraca z innymi klientami nie musi tu być przeszkodą. Najczęściej wystarczy znalezienie wolnego terminu na początek. Później ekspert jest w stanie koordynować projekt doradczy częściowo samodzielnie, bez konieczności częstego spotykania się z przedstawicielami firmy.

Co robimy w Redegate, by zapewnić klientom dostęp do usług czołowych ekspertów?

Naszym największym atutem jest bogata baza doradców. Wśród ponad 430 specjalistów zdecydowanie łatwiej jest znaleźć osoby z wolnymi terminami niż w przypadku, gdyby było ich np. kilkunastu. Liczba osób w bazie Redegate wciąż rośnie – tak, to oznacza dokładnie tyle, że w miarę upływu czasu znalezienie doradcy z wolnymi terminami będzie coraz łatwiejsze.

Nasze wsparcie jest możliwe także dlatego, że jesteśmy z doradcami w stałym kontakcie i wiemy, jak przebiegają ich projekty. Jesteśmy w stanie szybko wychwycić moment, w którym współpraca z jednym klientem niedługo się skończy, a z doradcą nie zdążył jeszcze skontaktować się nikt z nowej firmy. Dobrze wiemy, jak to działa – w branży konsultingowej jesteśmy od lat obecni zarówno jako eksperci, jak i jako klienci.

Mit niedostępności mamy obalony. A co z drugim przymiotnikiem w tytule: czołowi? Korzystając ze wsparcia Redegate możesz mieć pewność, że doradcy mają wolne terminy bynajmniej nie dlatego, że ich usługi są mało atrakcyjne dla klientów. Każda współpracująca z nami osoba jest przez nas dokładnie weryfikowana. Sprawdzamy jej portfolio projektów, referencje od innych firm, rozmawiamy o doświadczeniu, metodach pracy, wartościach, jakimi się kieruje. Im więcej informacji uzyskamy, tym lepiej możemy dopasować ofertę do potrzeb klientów.

Redegate nie jest miejscem dla niedoświadczonych doradców, którzy dopiero szukają sobie miejsca na rynku. Stawiamy na uznanych ekspertów. To, że są oni zawsze niedostępni, to nic innego, jak tylko mit. Najlepsze projekty kiedyś muszą się przecież skończyć, czołowi doradcy szukają dla siebie nowych wyzwań, poszerzają portfolio. Do tego dochodzą zmiany biznesowe w firmach, które korzystają z ich usług. To wszystko może być dla Ciebie okazją do skorzystania z najwyższej jakości usług doradczych w nieodległym terminie. Ważne jest tylko, aby trzymać rękę na pulsie i znać możliwości – w Redegate robimy to za Ciebie!

logo redegate
Design: PROFORMAT

Kontakt

GAP GROUP sp. z.o.o.

ul. Inżynierska, nr 39, lok. 206
53-228 Wrocław

KRS: 0000860301;
REGON: 387044670,
NIP: 8943158670