Paulina Kalisz-Friedrich dołącza do zespołu Redegate!

Świetne wieści, zespół Redegate rośnie w siłę! Doświadczona Ekspertka w obszarze rekrutacji, HR i sprzedaży Paulina Kalisz-Friedrich właśnie zasiliła prężnie rozwijający się team Redegate jako Business Development Manager, by aktywnie wspierać Klientki i Klientów w podejmowaniu ich wyzwań biznesowych.

Krótka sylwetka Pauliny:

✔️ Od 15 lat pracuje na stanowiskach związanych z HR, rekrutacją i sprzedażą.
✔️ W branży rekrutacyjnej współpracowała z siedmioma rozpoznawalnymi firmami w charakterze Team Managera, Headhuntera i BDM|KAM (w tym również doświadczenie w RPO).
✔️W HR w roli HRBP i Rekrutera współpracowała z globalnym niemieckim shared service oraz szwedzkim e-commerce.
✔️ Budowała i zarządzała zespołami od kilku do kilkudziesięciu osób.
✔️ Certyfikowany Coach, Chief Wellbeing Officer.
✔️ Zawodowo i prywatnie stała organizatorka i bywalczyni wydarzeń branżowych i samorozwojowych.

Dlaczego Paulina zdecydowała się dołączyć do Redegate? O tym, w krótkiej rozmowie!

1.Co przekonało Cię do dołączenia do Redegate? skąd taka decyzja?

Paulina Kalisz-Friedrich: Ambitni twórcy marki. Z doświadczeniem branżowym, autorefleksją i z otwartą głową. Startupowa atmosfera i jednocześnie imponujący coroczny wzrost. Realna elastyczność modelu współpracy: innowacyjna usługa efektywnego wsparcia klienta w zaledwie 72h. Powrót do klienta z rozwiązaniem najwyższej jakości + z możliwością wyboru spośród kilku zaprezentowanych rozwiązań. Stały rozwój firmy poprzez ścisłą współpracę z polskimi i zagranicznymi autorytetami branżowymi. Dbałość o zachowanie jak najwyższej jakości portfolia ekspertów i klientów + dywersyfikacja kompetencji i opcji dla obu stron (klient i ekspert). Obecność projektowa już w 21 krajach z otwartością na kolejne. Realny wpływ na rozwój pożądanych kompetencji eksperckich na rynku poprzez uruchomienie innowatorskiego kursu dla ekspertów (uruchomienie współpracy z ALK). Budująca i przyjazna atmosfera podczas spotkań zapoznawczych, w tym zauważalne dobre intencje twórców Redegate, które przełożyły się na znalezienie porozumienia w najbardziej zapalnych kwestiach fomalnych.

2.Na czym chcesz się skupić w Redegate? Co chciałabyś najbardziej rozwinąć?

Na efektywności i jakości dostarczanej usługi oraz na robieniu fortuny z zespołem Redegate. Cechuje mnie duża otwartość co do wyboru branż i specjalizacji. Przy tym, chętnie rozwinę współpracę z grupą odbiorców w Redegate, jakim jest ogólnie określony Human Resources. Zależy mi aby być zaufanym partnerem do wzajemnej dyskusji z HR niezależnie od tego czy realizujemy obecnie wspólnie projekt w ramach Redegate czy widzimy się i pracujemy nad rozwiązaniami w HR podczas ciekawego branżowego meetupu czy tematycznego mastermindu.

3.Jeden z naszych Klientów powiedział kiedyś o Redegate, że to taki „brakujący element Twojego planu” – jak Ty postrzegasz markę Redegate?

Redegate to dla mnie synonim stwierdzenia: Gamechanger with truly no sky and no limits! To nie tylko brakujące ogniwo w wachlarzu dostawców eksperckiej jakości. To zmieniający status quo w biznesie gracz, który dostarczając opcje rozwiązań w przeciągu 72h ma realną szansę stać się pierwszym wyborem w uratowaniu palącej sytuacji na pokładzie firmy klienta. Z otwartością na zrozumienie obustronnych potrzeb, zarówno klientów i ekspertów.

4.Co jest dla Ciebie najważniejsze w relacji z Klientem?

  • Wzajemne zaufanie, partnerstwo
  • Zrozumienie wzajemnych potrzeb, wspólny cel
  • Dobra komunikacja (idealnie jeśli dookreślona przez obie strony), dostępność i otwartość
  • Dostarczenie wspólnej wartości
  • Realizacja określonego celu, obustronny feedback i ewaluacja współpracy
  • Pozytywne nastawienie, z wiarą w swoje możliwości i z ‘can-do-attitude’
  • Dobry kontakt niezależnie od fazy realizacji projektu, jak również w momencie braku kontraktu do realizacji.

  5.Co jest Twoją pasją i jak pomaga Ci ona w życiu codziennym?

  Pasją, która znacznie wzbogaca moje życie prywatne jest taniec – tu zarówno w roli tancerki i osoby po drugiej stronie – mentorki/nauczycielki oraz organizatorki wydarzeń. Taniec to dla mnie poznawanie innych kultur, ludzi, siebie na nowo, odkrywanie swoich możliwości i nierzadko rozbijanie swoich wewnętrznych blokad psychicznych i fizycznych. To również ogromny zastrzyk endorfin – tak, sprawny ruch ciała do rytmu muzyki potrafi to naprawdę zapewnić w ogromnej dawce. Plus, inspirowanie innych do poznania tego świata – to jest naprawdę bezcenne! 😉

  logo redegate
  Design: PROFORMAT

  Kontakt

  GAP GROUP sp. z.o.o.

  ul. Inżynierska, nr 39, lok. 206
  53-228 Wrocław

  KRS: 0000860301;
  REGON: 387044670,
  NIP: 8943158670