Finanse
Finanse
korporacyjne
Pozyskiwanie Kapitału
/ Funduszy
OBSZARY, W JAKICH DZIAŁAMY:

Finanse

Stabilna sytuacja finansowa jest jak solidna podstawa, na której opiera się całe funkcjonowanie biznesu. Tylko w oparciu o taką bazę firma może działać sprawnie i rozwijać się zgodnie z planem.

Po wsparcie ekspertów Redegate warto sięgać na różnych etapach rozwoju organizacji: gdy potrzebna jest redukcja kosztów, gdy planuje się przeprowadzenie audytu finansowego, ale także gdy firma doskonale prosperuje i szuka nowych możliwości inwestycyjnych.

Finanse
Finanse Korporacyjne

Interim CFO z Redegate usprawnia zarządzanie finansami w firmie rodzinnej

Polski rodzinny producent wyrobów silikonowych z małej firmy rodzinnej przekształcił się w dużą spółkę aktywną na międzynarodową skalę. Szybki rozwój organizacji w wymiarze operacyjnym przerodził się w dodatkowe wyzwania w innych obszarach. Klient potrzebował zmodernizowania standardów zarządzania finansami. W tym celu podjął współpracę z Ekspertem Redegate, który w charakterze CFO w pełnym wymiarze odpowiadał za transformację w dziedzinie finansów. Wprowadzone zmiany przyczyniły się do jeszcze lepszego planowania płynności w organizacji.

Finanse
Pozyskiwanie Kapitału

Finanse dla strategicznego rozwoju firmy kosmetycznej. Ekspercka wiedza zapewnia dobre warunki w pozyskiwaniu kapitału.

Polska firma produkująca kosmetyki w ciągu ostatnich lat zdobyła rodzimy rynek. Właściciele świadomi jakości swoich produktów i rosnącego popytu zarówno w Europie Zachodniej jak i na dużym rynku rosyjskim, zdecydowali się na ekspansję za granicę. Taki projekt musiał być wsparty dużą inwestycją powiększającą skalę produkcji finansowaną ze środków zewnętrznych. W celu pozyskania kapitału organizacja podjęła współpracę z Doradcą Redegate, który w ciągu trzech miesięcy projektu prowadził negocjacje z instytucjami finansowymi. Dzięki niemu Klientowi udało się pozyskać fundusze na ekspansję zagraniczną na warunkach prawie 40% lepszych niż oferowane na początku negocjacji.

Konsulting finansowy to jedna z najczęściej wybieranych przez firmy usług. Inwestowanie i korzystanie z kredytów to niemal codzienność współczesnych przedsiębiorców. Fachowa pomoc i porada specjalistów pomoże w podjęciu właściwych decyzji, które będą najbardziej korzystne dla biznesu. Redegate to miejsce, które umożliwi Ci znalezienie godnego zaufania eksperta, który kompleksowo zadba o finanse firmowe i skutecznie usprawni proces zarządzania finansami w przedsiębiorstwie. 

Konsulting finansowy – wiedza i doświadczenie

Doradza finansowy dla firm to osoba, która doskonale zna rynek finansowy i posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Jest osobą wykształconą w odpowiednim kierunku i doskonale orientuje się w świecie finansów. Jej wiedza i zdobyte kompetencje pozwalają na świadczenie wysokiej jakości usług skoncentrowanych na inwestowaniu, wyborze najbardziej korzystnych opcji związanych z finansami, a także pomocy w kwestiach kredytowych. Osoba, która odpowiedzialna jest za doradztwo finansowe jest w stanie skutecznie planować finanse, a także przeprowadzać rzetelne analizy, które dają jednoznaczny obraz kondycji finansowej firmy. Z usług doradcy finansowego skorzystać mogą zarówno małe, jak i duże firmy. Bez znacznie jest także branża. 

W czym pomóc może doradztwo finansowe?

Zarządzanie finansami w przedsiębiorstwie to odpowiedzialne i złożone zadanie. Zakres świadczonych przez doradców finansowych usług również jest dość szeroki. Wszystko zależy od potrzeb. Szczegółowy zakres obowiązków doradcy finansowego dla firm określany jest na początku współpracy. W zakres konsultingu finansowego wchodzą takie zadania jak:

Doradca finansowy to także osoba, która pomaga wybrać odpowiedni dla przedsiębiorstwa bank, a także oferuje swoją pomoc w bieżących sytuacjach, które dotyczą finansów firmy. 

Doradztwo finansowe dla przedsiębiorstw – dlaczego warto?

Oddając finanse firmowe w ręce doświadczonych doradców zyskujesz przede wszystkim pewność, że podejmowane decyzje poparte są szczegółowymi analizami. Doradcy finansowi to osoby, których doświadczenie pozwala na płynne poruszanie się w obszarze finansów i znajdowanie rozwiązań, które pozytywnie wpływają na kondycję firmy. Doradztwo finansowe dla przedsiębiorstw to działania, które umożliwiają korzystanie z rozwiązań, które do tej pory były nieosiągalne. Decydując się na nie zyskujesz możliwość właściwego ulokowania swoich pieniędzy, dokonania przemyślanych inwestycji, a także redukcji kosztów, która przyniesie długofalowe efekty.

Rozwiń

Rozpocznijmy współpracę

Design: PROFORMAT

Kontakt

GAP GROUP sp. z.o.o.

ul. Inżynierska, nr 39, lok. 206
53-228 Wrocław

KRS: 0000860301;
REGON: 387044670,
NIP: 8943158670