Sales & Marketing
Marketing
Strategiczny
Branding
Polityka
Cenowa
Digital
Marketing
Marketing
Automation
Sales
Operations (S&OP)
Sales and Account
Management / CRM
Customer
Experience
Public
Relations
OBSZARY, W JAKICH DZIAŁAMY:

Sales & Marketing

Najlepsze produkty sprzedają się same? To mit. Za sukcesami sprzedażowymi stoi ogrom pracy, wiele prób i błędów, a przede wszystkim ludzie, którzy mają doświadczenie i wyczucie biznesowe.

O pomysłach na rozwój warto rozmawiać, gdy wdraża się nowe produkty, gdy firma nie wykorzystuje w pełni potencjału sprzedażowego, ale także wtedy, gdy sprzedaż idzie świetnie. Właściwie dobrany konsultant marketingowy wskaże Ci drogę do nowych klientów i sprawi, że marketing w firmie będzie spójną, przemyślaną całością.

Marketing Strategiczny

Wdrażasz nowy produkt. Chcesz działać, informować, promować – już, tu i teraz. Zatrzymaj się na chwilę i starannie zaplanuj działania marketingowe, by za jakiś czas… sprzedawać jeszcze więcej. Doradztwo marketingowe dla firm sprawi, że każdy Twój ruch będzie przemyślany, a każdy krok przybliży Cię do sukcesu.

Znajdź konsultanta Dowiedz się więcej

Branding

Co kupują Twoi klienci? Produkt – tak, to oczywiste, ale przede wszystkim przeżycia, doświadczenia, wizerunek i relacje. Nasi eksperci od brandingu firmy pomogą Ci stworzyć Twojej marce własne „ja”. Budź emocje jak najwięksi, nawet gdy działasz w skali mikro.

Znajdź konsultanta Dowiedz się więcej

Polityka Cenowa

Sprzedaż i marketing bywają ekscytujące, ale gdy chodzi o ceny, trzeba twardo stąpać po ziemi. Chcesz, by krzywe popytu i podaży krzyżowały się w idealnym miejscu? Zaplanuj kompleksowo politykę cenową firmy z ekspertami Redegate.

Znajdź konsultanta Dowiedz się więcej

Digital Marketing

Świat marketingu cyfrowego jest tak smakowicie bogaty, że aż kusi, by spróbować wszystkiego. Dzięki usługom digital marketing consulting nie musisz samodzielnie sprawdzać, co działa i uczyć się na własnych błędach. Doświadczeni eksperci pomogą Ci znaleźć się w miejscu, gdzie są Twoi internetowi klienci.

Znajdź konsultanta Dowiedz się więcej

Marketing Automation

Z najlepszymi ekspertami Redegate wprowadzisz automatyzację marketingu do swojego biznesu, nie tracąc z oczu tego, co najważniejsze: relacji ze swoimi klientami. Wspólnie wybierzecie narzędzia, dzięki którym w Twoich kampaniach nie będzie już przypadkowych działań, a klienci zostaną z Tobą na dłużej.

Znajdź konsultanta Dowiedz się więcej

Sales Operations (S&OP)

W sprawnie działającej firmie sprzedaż znacznie wykracza poza ramy działu handlowego. Obszary administracji, produkcji, marketingu są wsparciem dla operacji sprzedażowych.

Znajdź konsultanta Dowiedz się więcej

Sales and Account Management / CRM

Czym różni się sprzedaż od zarządzania sprzedażą? W zarządzaniu nie chodzi o pozyskanie klienta i jednorazowe zakupy, ale o to, by budować z nim wartościową relację. Skorzystaj z doradztwa w obszarze Sales and Account Management i znajdź dopasowany do Twoich potrzeb system CRM, dzięki którym nie stracisz z oczu żadnego klienta.

Znajdź konsultanta Dowiedz się więcej

Customer Experience

Spraw, by klient korzystający z Twoich usług lub kupujący Twoje produkty czuł się tak komfortowo, jak w ulubionej kawiarni za rogiem. Dzięki doradztwu w zakresie Customer Experience stworzysz miejsce w sieci, do którego przychodzi się chętnie i wraca z przyjemnością. Gdy inni liczą na zyski, Ty postaw na relacje.

Znajdź konsultanta Dowiedz się więcej

Public Relations

Jeśli Twoja firma to dojrzała, świadoma organizacja, jej cel to z pewnością więcej niż „sprzedawać jak najszybciej, jak najwięcej, za wszelką cenę”. Za pomocą właściwie dobranych działań PR-owych stworzysz wizerunek marki bliski tym, na których Ci zależy. Nasi eksperci pomogą wykorzystać do budowania długofalowych relacji każdy moment w życiu firmy – zarówno sukcesy, jak i kryzysy.

Znajdź konsultanta Dowiedz się więcej

Marketing to działania, których celem jest z jednej strony wspieranie sprzedaży, a z drugiej budowanie wizerunku firmy. Dzięki nim Twoja firma ma szansę dotrzeć do odbiorców i podkreślić zalety skorzystania z Twojej oferty. Działania marketingowe pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji i sprawić, że zostanie się zapamiętanym. 

Marketing w firmie – dlaczego jest ważny?

Marketing firmy to starannie zaplanowane działania, które mają ściśle określone cele. Pierwszym z nich niewątpliwie jest edukowanie klientów i dzielenie się wiedzą. Produkty i usługi marki powinny być odpowiedzią na konkretne problemy z jakimi się zmaga. Marketing daje gotowe rozwiązania i pomaga dokonać wyboru, a także przedstawić misję i filozofię firmy. Ponadto jest to doskonałe narzędzie do zaangażowania klientów i stworzenia społeczności, która będzie do Ciebie wracać. 

Działania marketingowe to także doskonały sposób na budowanie wizerunku i reputacji firmy. Dzięki odpowiednio przygotowanym przekazom marketingowym, klienci nabierają zaufania do Twojego biznesu. W efekcie cieszysz się wiarygodnością i uznaniem zarówno wśród odbiorców, jak i na rynku. Jednym z największych plusów jest także zwiększenie sprzedaży. Im większy zasięg, tym większe grono odbiorców, a co za tym idzie również większa szansa na to, że Twoje produkty bądź usługi się sprzedadzą. 

Doradztwo marketingowe dla firm – w czym pomaga?

Jeżeli zależy Ci na tym, by rozwijać swój biznes i stać się numerem 1 w branży, ale nie do końca wiesz, jak to zrobić, koniecznie zasięgnij porady profesjonalnych doradców marketingowych. Konsulting marketingowy to szereg działań, których celem jest opracowanie najważniejszych założeń marketingu strategicznego w przedsiębiorstwie, a także konsekwentne jego wypełnianie. Przed podjęciem współpracy z doradcą marketingowym dla firm, zakres działań jest zawsze ustalany w sposób indywidualny, by jak najlepiej dopasować go do specyfiki prowadzonego przez Ciebie biznesu. 

Konsultant marketingowy to osoba, która pomoże Ci podjąć trafne decyzje biznesowe związane z różnymi formami reklamy. Wskaże nowe możliwości i kierunki rozwoju firmy, a także pomoże w rozwiązywaniu problemów strategicznych. Dzięki obecności doradcy marketingowego, Twoja firma ma szansę znacznie poprawić obecną sytuację marketingową i wykorzystać nowe kanały dotarcia do potencjalnych klientów.  

Konsultant marketingowy – znajdź eksperta w Redegate 

W Redegate znajdziesz ekspertów, którzy skutecznie zadbają o promocję Twojej firmy. Jeżeli zależy Ci na prowadzeniu działań marketingowych, które dostarczą Ci wielu korzyści, skorzystaj z pomocy fachowców. Oferujemy konsultacje marketingowe, doradztwo sprzedażowe, a także doradztwo handlowe. Działania podjęte przez specjalistów z pewnością przyniosą wiele korzyści i zapewnią skuteczny marketing w małej firmie i większych przedsiębiorstwach. Daj znać, kogo szukasz, a my znajdziemy go dla Ciebie! Już dziś zadbaj o starannie zaplanowany marketing w firmie z ekspertami Redegate!

 

Rozwiń

Rozpocznijmy współpracę

logo redegate
Design: PROFORMAT

Kontakt

GAP GROUP sp. z.o.o.

ul. Inżynierska, nr 39, lok. 206
53-228 Wrocław

KRS: 0000860301;
REGON: 387044670,
NIP: 8943158670