Transformacja cyfrowa
Inteligentna
fabryka
OBSZARY, W JAKICH DZIAŁAMY:

Transformacja cyfrowa

Cyfryzacja firmy to dla jednych transformacja, a dla innych to prawdziwa rewolucja! Pozwól, by w kroku z teraźniejszości w przyszłość ktoś podał Ci pomocną dłoń i pokierował Twoją firmę tak, by w pełni wykorzystać potencjał zmiany. Nasi eksperci z dziedziny cyfrowej transformacji biznesu to osoby z wizją i pragmatycznym podejściem, skoncentrowani na wymiernych rezultatach. Nie tylko sprawnie przeprowadzą Cię przez cały proces, ale także połączą elementy nowych technologii w idealnie uzupełniającą się całość.

Transformacja Cyfrowa
Inteligentna Fabryka

Nowy wymiar procesów montażu. Doradca Redegate kieruje Transformacją Cyfrową producenta urządzeń AGD.

Dobrze znany w Polsce producent sprzętu gospodarstwa domowego jest świadomy wyzwań i szans związanych z tzw. Czwartą Rewolucją Przemysłową. Zlokalizowany w południowo-zachodniej Polsce zakład został wybrany jako pierwszy w koncernie do wdrożenia nowych technologii cyfrowych w obszarze montażu. Z tego powodu firma rozpoczęła poszukiwania Eksperta Transformacji Cyfrowej. Redegate dostarczył Klientowi Doradcę zajmującego się wdrożeniem systemów cyfrowych dla montażu. Dzięki sprawnie przeprowadzonemu projektowi, który trwał 8 miesięcy, dziś 200 pracowników obszaru montażu nie musi już korzystać z papierowych i zdezaktualizowanych instrukcji pracy. Zastosowany system pozwala pracownikowi w czasie rzeczywistym korzystać z instrukcji równolegle z wykonywaniem samych czynności montażowych. Przyspiesza to ten proces o co najmniej 15%.

Cyfryzacja to proces, który obejmuje już niemal wszystkie dziedziny zarówno życia, jak i gospodarki. Wszystkie firmy w mniejszym lub większym stopniu powinny dostosować się do współczesnych realiów i część procesów zautomatyzować. Jest to dość duży krok, który daje ogromne możliwości, a także jest w stanie zapewnić firmie większą efektywność. Cyfryzacja firmy powinna jednak przebiegać etapami. Działania powinny być nie tylko starannie zaplanowane, ale przede wszystkim nadzorowane przez specjalistów.

Cyfryzacja firmy – postaw na rozwój!

Cyfryzacja firmy to szereg działań, które znacznie rozszerzają możliwości przedsiębiorstwa i pozwalają na jego dynamiczny rozwój. Dzięki odpowiednio przeprowadzonym procesom cyfryzacji i automatyzacji firma ma szansę osiągnąć sukces na rynku i znacznie zwiększyć swoją konkurencyjność. Aby było to możliwe, konieczne jest zastosowanie nowoczesnych narzędzi, które powinny być idealnie dopasowane do profilu firmy, by w jak najlepszy sposób wspomagać przetwarzanie i analizę informacji. Wybrane narzędzia to także wsparcie dla pracowników, dlatego tak ważne jest, by odpowiadało na wszelkie ich potrzeby.

Decydując się na wprowadzenie zmian w swoim przedsiębiorstwie należy zadbać nie tylko o odpowiedni sprzęt, oprogramowanie, ale i o kompleksowe przeszkolenie pracowników.

Cyfryzacja firmy – realizuj swoje cele biznesowe!

Dobrze przygotowana transformacja cyfrowa to szansa na realizację celów biznesowych, a także optymalizację procesów i zwiększanie wydajności prowadzonych działań. Aby w pełni wykorzystać potencjał zmiany w firmie, najlepiej jest skorzystać z pomocy osób, które są w tej dziedzinie ekspertami. Oferujemy kompleksowe usługi z dziedziny cyfrowej transformacji biznesu, dzięki którym cały proces przeprowadzony będzie we właściwy sposób, a dobrane narzędzia i metody odpowiedzą zarówno na potrzeby przedsiębiorstwa, jak i jej pracowników.

Nasi eksperci to osoby, które specjalizując się w cyfryzacji, stale poszukują nowych możliwości i wdrażają je po to, by osiągnąć przewagę nad konkurencją. Rozwiązania te są wynikiem wielu analiz i mają na celu budowanie nowych modeli biznesowych w oparciu o wykorzystanie technologii. Oferujemy m.in. działania z zakresu automatyzacji i robotyzacji, które mogą okazać się pomocne w przedsiębiorstwach zajmujących się produkcją konkretnych dóbr. Eksperci posiadający wiedzę techniczną z pewnością będą w stanie zaproponować odpowiednie rozwiązania, które usprawnią pracę i zwiększą wydajność przedsiębiorstwa. Oferujemy także doradztwo w dziedzinach takich jak Agile&Scrum, digital twin czy data analytics.

Decydując się na cyfryzację firmy, należy pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu danych. W tej kwestii również najlepiej zaufać specjalistom, którzy wdrożą zaawansowane systemy, które zagwarantują bezpieczeństwo danych Twojej firmy.

Powiedz nam, kogo potrzebujesz, a my zadbamy o to, by dostarczyć Ci usługi doradcze na najwyższym poziomie!

Rozwiń

Rozpocznijmy współpracę

Design: PROFORMAT

Kontakt

GAP GROUP sp. z.o.o.

ul. Inżynierska, nr 39, lok. 206
53-228 Wrocław

KRS: 0000860301;
REGON: 387044670,
NIP: 8943158670