DLA FIRM

Zweryfikowani eksperci na Twoich zasadach

Naszą misją jest łączenie firm z ekspertami, którzy sprostają najbardziej wymagającym projektom. Opowiedz nam o swoim a my wyselekcjonujemy i dostarczymy czołowych ekspertów.
Od dziś nie musisz tracić czasu na żmudny proces poszukiwania!

Znajdź konsultanta

INDYWIDUALNIE CZY W ZESPOLE?

Dostarczamy kompetencje dopasowane do Twoich potrzeb

Znajdź eksperta, który pomoże w rozwoju firmy lub stwórz skutecznie działający zespół projektowy.

Indywidualni konsultanci

  • Wysokiej klasy eksperci specjalizujący się w danym obszarze, z doświadczeniem w Twojej branży
  • Profesjonaliści, którzy sprawnie poprowadzą Twój zespół lub zrealizują dla Ciebie projekt od początku do końca
  • Najlepszy wybór, gdy do udziału w projekcie potrzebne są unikalne, specjalistyczne kompetencje

 

Rekomendowana
Anna

Konsultant

Akredytowany
Adam

Project Manager

Pewny wybór
Marcin

Interim Manager

Sprawdzona
Ewa

Ekspert branżowy

Rekomendowana
Anna

Konsultant

Akredytowany
Adam

Project Manager

Sprawdzona
Ewa

Ekspert branżowy

Zespoły konsultantów

  • Synergia kompetencji i doświadczenia kilku osób zapewniająca kompleksowe wsparcie dla firmy
  • Szersza perspektywa i różne spojrzenia, które stanowią wartość dodaną w projekcie
  • Najlepszy wybór, gdy w projekcie potrzebne są umiejętności i wiedza z kilku obszarów i specjalizacji
DLA KOGO PRACUJEMY?

Pomagamy realizować Twoje cele, szybko i sprawnie dostarczając uznanych Ekspertów.

Dla Przedsiębiorstw

Zyskaj ambasadora dla swojego projektu i skuteczną alternatywę dla współpracy z firmami doradczymi. Niezależnie od wielkości organizacji, otwieramy drzwi do uznanych w branży Ekspertów. Błyskawicznie i bez opłat, otrzymasz rekomendacje z czołowymi konsultantami dopasowanymi do Twoich wymagań.

Dla Firm Consultingowych

Nie musisz już odmawiać Klientom, gdy brakuje Ci Konsultantów.
Wzmacniamy Twoją elastyczność, gwarantując szybką reakcję na dodatkowe potrzeby biznesowe. Od teraz działasz jeszcze sprawniej, gdy okresowo potrzebujesz uzupełnić obsadę realizowanych projektów.

Dla Firm Rekrutacyjnych

Poznaj dodatkowego Partnera i sprawdzone źródło lokalnych Interim Managerów. Wyprzedź konkurencję gdy czas i dostępność odgrywają kluczową rolę dla Twojego Klienta. Skorzystaj z wieloletnich doświadczeń rekrutacyjnych i rekomendowanych profesjonalistów.

DOŚWIADCZENIE, KTÓRE PROCENTUJE!

Poznaj Ekspertów z Redegate

Profil zawodowy
konsultantów

Przeciętne doświadczenie
w doradztwie:

TAK TO DZIAŁA!

Efektywny proces, sprawdzeni eksperci, kompletne rozwiązanie biznesowe

arrow step 01

Rzetelna weryfikacja

Samo CV to dla nas to za mało. Proces walidacji opieramy o jasno zdefiniowane kryteria, aby potwierdzić umiejętności, kompetencje oraz mocne strony doradców.

arrow step 02

Doświadczenie to nie wszystko

Przed rekomendacją konsultantów upewniamy się, że poza podstawowymi kryteriami także inne kompetencje będą idealnie dopasowane.

arrow step 03

Wspomagamy Twój wybór

Wykorzystaj nasze doświadczenie. Dodatkowe wsparcie i opinia podczas procesu selekcji upewnią Cię, że podejmujesz najlepszą decyzję.

arrow step 04

Udany start projektu

Nasze wsparcie wykracza daleko poza typowy headhunting.
Asystujemy w doprecyzowaniu zakresu współpracy, stworzeniu planu działania, opracowaniu celów.

arrow step 05

Wspieramy projekt od początku do końca

Trzymamy rękę na pulsie. Dbamy o transparentność i monitorujemy postępy projektu aby zakończył się sukcesem.

arrow step 06

Twój Feedback to cenna pomoc

Dzięki procesowi ewaluacji możemy zarówno Tobie, jak i innym klientom zapewnić dostęp do sprawdzonych ekspertów.

JAKI PROJEKT DZIŚ REALIZUJESZ?

Najciekawsze projekty

Zarządzanie Operacyjne
Supply Chain Management

Pierwsze centrum logistyczno-magazynowe producenta z branży elektrycznej w Polsce!

Dynamiczny wzrost na polskim rynku renomowanego poddostawcy w branży elektrycznej skłonił firmę do opracowania nowej koncepcji dystrybucji towarów na Polskim rynku.
Dotychczasowa filozofia działania oparta na wykorzystaniu niezależnych dystrybutorów generowała coraz większe koszty oraz nie gwarantowała, przy rosnącej skali, poziomu obsługi oczekiwanego przez klientów.
Wybór lokalizacji i opracowanie koncepcji działania centrum dystrybucji pozwolił na 45% redukcję kosztów magazynowania i dystrybucji.

Transformacja cyfrowa
Inteligentna fabryka / Smart Factory

Gigant motoryzacyjny wdraża cyfrowe rozwiązania w swoich fabrykach

Czołowy producent z branży motoryzacyjnej po ogłoszeniu nowej strategii cyfrowej rozpoczął transformację od obszarów produkcyjnych. W ciągu zaledwie 2 lat zrealizowano 9 projektów cyfrowych koncentrując się między innymi na poprawie przepływów materiałowych. Wdrożone rozwiązania z zakresu IIoT pozwoliły na zwiększenie transparentności danych, generując 23% oszczędności w obszarze kosztów utrzymania ruchu.
W fabryce wykorzystuje się obecnie inteligentną komórkę produkcyjną, a pracownicy są wspierani poprzez narzędzia rozszerzonej rzeczywistości AR.

Zarządzanie strategiczne
Ekspansja rynkowa

Polska sieć restauracji znajduje w Niemczech partnera, który ułatwia jej ekspansję

Jedna ze znanych polskich sieci restauracji planowała otwarcie swoich lokali w Niemczech. Projekt zakładał opracowanie i wdrożenie najlepszej strategii zapewniającej dotarcie do niemieckich klientów. Trafnym kierunkiem było nawiązanie współpracy ze znaną niemiecką siecią domów handlowych co znacznie ograniczyło koszty oraz ryzyko. Obie firmy założyły spółkę joint venture, a w domach handlowych zaczęły powstawać lokale gastronomiczne sieci. Dzięki efektowi synergii, polska firma mogła bezpiecznie czerpać z doświadczeń kooperanta, korzystając także z jego pozytywnego wizerunku na lokalnym rynku.

Zasoby ludzkie
Komunikacja w organizacji

Przejęcie na rynku prywatnych usług medycznych i wyzwanie w zakresie komunikacji.

Rynek prywatnej opieki medycznej w Polsce rozwija się w szybkim tempie co skłonił ogólnopolskiego gracza do kolejnej akwizycji sieci lokalnych placówek medycznych. Jednym z istotnych wyzwań podczas przejęcia było przekonanie do niego personelu medycznego oraz zatrzymanie najbardziej efektywnych pracowników. Kluczową rolę w finalnym sukcesie, mierzonym liczbą osób, które odeszły z nowej struktury (poniżej 5%), odegrali eksperci z zakresu motywacji i komunikacji. Projekt skupił się na opracowaniu planu komunikacji opartego na katalogu korzyści, rozwijaniu kompetencji, zadbaniu o merytoryczne przygotowanie menadżerów. W trakcie wdrażania zmiany eksperci wspierali indywidualnie i grupowo pracowników szeroko wykorzystując metody coachingowe.

Finanse
Redukcja kosztów

Redukcja kosztów w firmie softwerowej stała się podwaliną nowej polityki zakupowej.

Perspektywy i dynamika wzrostów w IT od lat lokują branżę w czołówce. Stale rosnące przychody a także koszty zmobilizowały Zarząd firmy softwerowej, zatrudniającej ponad 300 pracowników, do wnikliwej analizy procesów zakupowych przedsiębiorstwa. Istotnym celem projektu była zmiana mocno nieformalnej struktury, w nowoczesną organizację kierującą się procesami i profesjonalnie kontrolującą swoje zakupy. Pod lupę wzięto wszystkie pośrednie koszty związane z kategoriami: HR, zarządzanie obiektem, usługami finansowymi oraz wydatkami marketingowymi. Efektem pracy interdyscyplinarnego zespołu ekspertów z zakresu finansów i zakupów były realne oszczędności sięgające blisko 30% w „najlepszych” kategoriach ale przede wszystkim wdrożona spójna polityka i procesy zakupowe.

Sales & Marketing
Marketing strategiczny

Bliżej klienta mimo pandemii. Dostawca B2B dociera do odbiorcy indywidualnego dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu

Zamknięcie branży HoReCa w Polsce o ponad 60% ograniczyło przychody producentów i sprzedawców żywności w segmencie B2B. Jeden z największych dostawców branży gastronomicznej zmuszony był do poszukiwania nowego kanału zbytu i walki o odbiorcę końcowego. Stworzony według wiodących trendów UX sklep online wraz z konfiguratorem zamówień i mechanizmem podpowiedzi okazał się idealnym posunięciem. Wdrożenie zostało poparte szeroko zakrojoną i głośną kampanią informacyjną z wykorzystaniem mediów społecznościowych o zasięgu trzech milionów użytkowników. W pierwszym miesiącu funkcjonowania platformy firma odnotowała wzrost sprzedaży o niespełna 75%, co pozwala jej z optymizmem patrzeć w postpandemiczną przyszłość.

Udany projekt zaczyna się tutaj.

Design: PROFORMAT

Kontakt

GAP GROUP sp. z.o.o.

ul. Inżynierska, nr 39, lok. 206
53-228 Wrocław

KRS: 0000860301;
REGON: 387044670,
NIP: 8943158670