O NAS

Łączymy firmy z ekspertami

Świat konsultingu, który będzie bardziej przyjazny, łatwo dostępny, użyteczny i demokratyczny? Uwierzyliśmy w tę wizję, przekuliśmy ją w realne rozwiązanie, a teraz chcemy to przekazać Tobie. Najlepsze pomysły na biznes powstają z wyjątkowych historii. Nasza pisze się cały czas, a tu przeczytasz jej początek.

REDEGATE W LICZBACH

Organizujemy świat profesjonalnego konsultingu w Polsce

1788

konsultantów w bazie

3448

projektów, jakie zrealizowali eksperci z Redegate

9,1

Średnia ocena skuteczności realizacji projektu

NAGRODY

Innowacyjny model potwierdzony nagrodami

nagroda money x

Nominacja do nagrody impact’23

Start-up roku 2023
Money.pl

debiut roku

Zwycięzca głównej nagrody Debiut Roku 2022

Nagroda dla firmy roku 2023
Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców

MEDIA O NAS

Zmieniamy rynek konsultingu

 

NASZA HISTORIA

Poznaj zespół Redegate

Pewnie zauważyłeś już, że Redegate nie jest wyszukiwarką, za której pracę odpowiadają automatyczne roboty. Za tym wszystkim stoimy my – ludzie z doświadczeniem, które pomaga nam w codziennym działaniu, i wizją, która pcha nas do przodu. Założyciele Redegate to Grzegorz Gawroński i Kacper Pupin. Grzegorz od kilku lat specjalizuje się w doradztwie z zakresu zarządzania operacyjnego, łącząc swoje wieloletnie doświadczenie z branży produkcyjnej z wiedzą ze studiów MBA. Kacper to specjalista w dziedzinie transformacji cyfrowej, absolwent międzynarodowych studiów na kierunkach związanych z zarządzaniem. Osobno potrafimy wiele, ale razem możemy (prawie) wszystko – efektem są wyłącznie udane projekty, takie jak Redegate.

 

Wiedz, że możesz nam zaufać

Pracując na stanowiskach menedżerskich, sami niejednokrotnie stawaliśmy przed wyborem firmy konsultingowej. Lata doświadczeń (a niekiedy także błędów) nauczyły nas, na co zwracać uwagę, szukając ekspertów do projektów i jak odróżnić pustą formę od wartościowej treści. Dzięki temu, że sami wywodzimy się z biznesu i dobrze rozumiemy zachodzące w firmach procesy, jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom specjalistów, których potrzebują. Jednocześnie sami od lat działamy w branży konsultingowej i znamy ją od podszewki. Mamy doświadczenie i narzędzia, by skutecznie weryfikować jakość działania współpracujących z nami ekspertów. Ty już nie będziesz musiał tego robić!

 

Był problem – jest pomysł

To nie będzie historia z cyklu tych, gdzie na twórcę biznesu nagle spada olśnienie. Pomysł na stworzenie Redegate nie powstał z dnia na dzień. Rynek usług doradczych obserwowaliśmy przez wiele lat: jako korzystający z usług doradczych pracownicy, a następnie także jako konsultanci. Niska cena, za którą nie idzie jakość, duże logo, za którym stoi niewielka firma, obietnice, za którymi… nie stoi nic – poznaliśmy te problemy od każdej strony.
Od problemu było już niedaleko do pomysłu, a stąd – całkiem blisko do projektu. Platforma Redegate to nie tylko wynik naszych obserwacji. To także odpowiedź na potrzeby firm, które od konsultantów oczekują rezultatów, a nie tylko pięknych słów z prezentacji sprzedażowej.

 

o nas

OPINIE

Dołącz do innych klientów, którzy już nas wybrali

Rozpocznijmy współpracę

logo redegate
Design: PROFORMAT

Kontakt

GAP GROUP sp. z.o.o.

ul. Inżynierska, nr 39, lok. 206
53-228 Wrocław

KRS: 0000860301;
REGON: 387044670,
NIP: 8943158670